kubistickers marvel.jpg

MARVEL STICKERS

Коміксний світ, фільми Марвел вже давно заповнили медіапростір. Мільйони фанатів чекають на нові фільми, захоплюються, розчаровуються розвитком подій.

Галас триває, адже герої Marvel — герої сучасності, хоч і вигадані. Марвел лиходії постійно змушують понервувати, пити Корвалол, але іноді ловиш себе на думці, що по-людськи співпереживаєш їм. Коли ти вже втягнувся в цю движуху, хочеться бути її частиною і на допомогу завжди можуть прийти стікери!

СТІКЕРНА ЕРА АЛЬТРОНА

Головні друзі людини — гаджети, від них важко відірватися. Але можна використовувати для візуального задоволення. Зараз розповімо, яким способом! Обклеївши смартфон стікерами, ти можеш самовиражатися, як тільки захочеш. Ми в свою чергу позбавили тебе від мук вибору і підготували готовий стікерпак Месники Marvel. Приготуйся! Ти знайдеш 15 стікерів, сердечко заб'ється частіше, а зіниці розширяться. Халк, Spiderman, Тор, стікери Залізна Людина і інші Марвел герої вже чекають! Тобі залишиться лише вибрати ідеальне місце, куди б їх наклеїти.

kubistickers spidarman.png
ironman kubistickers 2.png

MARVEL БАГАТО НЕ БУВАЄ

Месників Марвел обговорили, а як поживають інші круті хлопці? Як ми вже сказали, Кровава Відьма, Сокіл. Чому мовчите про Людей Х? Майлза Моралеза? Донт ворі, про них не забули! Якщо ти не можеш визначитися зі стікерами для апгрейда ноута, стікерсети поспішають на допомогу! 5 красенів з різними тематиками, не тільки стікери месників, а й багато інших.

Бібліотека стікерів Marvel Stickers постійно поповнюється! Тому ця вкладочка не повинна пропасти з твого гаджета. Рекомендуємо закріпити і моніторити новинки, адже ми завжди чекаємо на наступні фільми Марвел, а разом з ними і стікери підлетять.

ХАКЕРИ В ДІЛІ

Наша команда Stickers Makers хоче утримуватися на хвилі сучасності, прямо як мама, яка скидає мемчікі. Ми частенько намагаємося розсекретити стікери, які ти гуглиш. Цікаво? Можеш подивитися наших улюбленців (тсс, більше нікому): авенгерс, марвель, кеп марвел, захисники марвел.

Ми як агенти ФСБ, старанно намагаємось не палитися, вивчати запити і в турбо-режимі релізати нову продукцію. Після виходу перших серіалів Марвел про Ванду з Віженом, Сокола з Зимовим Солдатом, ми вирішили "Стікерам бути!".

Снимок экрана 2021-04-22 в 18.38.11.png

ЗОЛОТИЙ ПЕРЕТИН

Ми, звичайно, не Леонардо да Вінчі, але формулу ідеального стікера знайшли. Не варто паритися про якість, ми все робимо на власному виробництві, перевіряємо кожен стікер на брак вручну. Він має подвійну ламинацию і ніякі ключі в сумці або шкідливий кіт не зможуть його подряпати. Стікер KUBISTICKERS — справжній кіборг-вбивця, Джеймс Кемерон нервово курить у сторонці.

Ми любимо реагувати швидко, прямо як захисники Марвел, після замовлення ми помчимося відправляти стікери, в якому би всесвіті ти не знаходився.

Capitan%20Amerika%20Kubistickrs_edited.p