Kubistickers rick and morty.png

RICK AND MORTY STICKERS

Псс, хлопець! Є пропозиція. Давай трохи помандруємо в часі. Згоден? Тоді уяви себе в дитинстві, а точніше свої вечори в гостях у бабусі з дідусем. Ви напевно вирішували кросворди і пили чайок з печеньками, дивлячись новини або черговий сезон серіалу в стилі "Санта-Барбара"? Ми впевнені, що для тебе це цілком знайома ситуація.

 

А хотів би ти замінити такий домашній чіл на пригоди в інших всесвітах, але із загрозою твоєму життю? Морті питати не довелося. Саме так він і проводить кожен день зі своїм дідусем, а за сумісництвом, шаленим професором. Пропонуємо трохи зануритися в світ Ріка і Морті і підкорити з нами всесвіт стікерів!

ЗАЛИШ БРЕЛОКИ СВОЄЇ БАБУСІ

Ми на 100 проц впевнені, що ти дивився цей мультсеріал, не вимикаючи ноут цілодобово, адже відірватися від нього дуже важко. І після перегляду хочеться купити собі весь мерч в світі, який тільки існує: чашки, брелоки, футболки, блокноти і багааато всього іншого, але, швидше за все, ти вирішиш взяти собі щось одне.

 

У нас же є альтернатива затаритися відразу 15 різними стікерами в паку "Рік і Морті". Емоції від нього у тебе будуть такі ж яскраві, як і від майбутнього нового сезону.

ОГІРОЧКИ СВІЖІ, ДОМАШНІ

Легендарна серія, де в головній ролі був Огурчик Рік назавжди запам'ятається всім фанатам мультсеріалу. Такого повороту подій від сценаристів ніхто не очікував. Мозок вибухнув разом з бомбами Ріка.

 

Ми не могли не присвятити Pickle Rick і іншим персонажам цієї мультлегенди афігенні сети по 5 стікерів. Твої улюблені персонажі всі в одному місці. Про них неможливо забути, адже вони так само займають більшу частину всесвіту Rick and Morty Stickers.

ПАРАЛЕЛЬНІ ШАРИ

Ти точно шариш тему з паралельними світами і що вони можуть відрізнятися своїм наповненням. У наших же стікерах є не світи, а шари. А точніше, шари ламінування: глянсовий і матовий.

 

Верхній шар - матовий, він буде захищати стікер від нападів прибульців з різних планет, він не боїться зовнішніх пошкоджень. А нижній шар - це варіант "Б". Якщо в пригоді тобі потрібно буде маскування, знімай верхній шар і ти побачиш нижній глянсовий, який додасть стікерам більш насичених фарб. Ми впевнені, дідусь Рік зацінив б цю фішку.

КУДИ ВИЇЖДЖАТИ?

"Що? Де? Коли? Rick and Morty? Терміново потрібно!" - якщо ти думаєш саме так, тоді тобі за адресою. Стікерпак Рік і Морті купити ти можеш прямо тут на сайті. Ми побачимо твоє замовлення і він відразу відправиться до тебе.

 

Але якщо ти хочеш помацати стікери, прямо як потискати м'якого котика, тоді наші партнери чекають на тебе в своїх точках продажів. Їх ти можеш подивитися у вкладці "Офлайн". Наші стікери разом з партнерами завжди будуть раді тебе бачити!

Огурчик Рик Kubistickers.png
Rickandmorty.png
rtrtr.png
Hbr b морти круг.png
Fuck rick.png