DC kubistickers .png

DC STICKERS

Більше Наташки Романофф тебе приваблюють розборки, де головні ролі відхопили Бетмен і Джокер? Значить ти любиш комікси DC і залипнув на правильній сторінці!

Багато нових акторів грало головних антагоністів у захоплюючій коміксній історії, але у аудиторії все одно залишається інтерес. Ти вже перестаєш помічати, як біжиш до великого екрану, зручненько влаштовуєшся, відключаєш сповіщення, а рука тягнеться в велике відро з сирним попкорном. Офігевши від нового фільму Universe DC, починає кипіти купа емоцій, які не хочеться втратити і ти знову чекаєш на свіженький реліз ... Знайома ситуація?

НЕСІТЬ ДОБАВКИ

Звичайно, знайома! Пропонуємо не розлучатися з Harley Quinn і пам'ятати про Flash DC Comics. Стікери можуть бути поруч з тобою 24/7. Ти не встигнеш почати скучити за улюбленими персонажам. Хапай стікерпак на 15 стікерів і забудь про нудний зовнішній вигляд гаджетів. Якщо настане час, коли ти захочеш милуватися Electra DC, DC Supergirl, Aquaman, на зміну відразу прийдуть стікери новіше. Ми за ідею змінювати стікери максимально часто, оскільки вони відображають твій настрій і емоції. А ти, озброївшись ними на своїх гаджетах, будеш справжнім DC Hero.

aquaman Kubistickers.png
Джокер Kubistickers.png
Wooman Kubistickers.png

ЯКІСТЬ ГОЛОВНОГО МОЗКУ

Ми цілих 2 роки експериментували з якістю стікерів і за цей час могли б створити кілька непоганих коміксів, але це ми віддаємо в руки до ілюстраторів DC комікс. Однак без результатів з цієї гонки ми не вийшли!

 

Двошарова ламінація сильніше захищає стікер, ніж Супермен відбивається від ворогів. Глянсовий нижній і матовий верхній шари зможуть здивувати навіть скажену блондинку з яскравим макіяжем Харлі Квін. Коротше, стікери переживуть навіть апокаліпсис і нашестя інопланетян.

ПОДАРУНОК — УВАГА

Твоя друга половинка образилася за немитий посуд, а друг ігнорить повідомлення? Ідеальний план по захопленню їх сердечок увірвався прямо на цю сторінку. Подарунки люблять усі, тут не посперечаєшся. Однак найбільше люди люблять подарунки, які можуть перебувати з ними поруч і нагадувати про людину, що їх вручила. На територію заходять стікери.

 

Бомбезна альтернатива квітам, які зів'януть і грошам які витратяться на продукти. Даруй стікери близьким і бажай їм Superman сили, інтелекту як у Batman DC і швидкості Flash DC, щоб вони не спізнювалися до тебе на зустріч.

superman.png

ШВЕДСЬКИЙ СТІЛ

Ти не особливо любиш Аквамен комікс, комікс Бетмен або комікс Джокер? Не біда! Якраз на такий випадок ми підготували стікерсети на 5 стікерів з різними героями DC Comics. Джокер, Харлі Квінн, Бетмен, Супермен ... можеш вибрати, кого хочеш! 5 Джокерів або 5 Суперменів? Герой на стікерах один, але він несе різний настрій і тобі вже вибирати, який стікер куди клеїти. Тепер всесвіт DC в твоїх руках!